Aastasadu on eestlased ehitanud palkmaju ja hinnanud looduslikku materjali.
OÜ Varola toodab juba üle kümne aasta freesprussidest suvemaju ja saunu. Pakume ruumilisi lahendusi just kliendi soovidest lähtuvalt. Seinapaksused sõltuvad maja otstarbest, konstruktsioonist ja tellija soovist ning võivad olla 35, 45, 70 või 90 mm.
Kui leiate, et ka Teie koduaeda sobiks kaunistama kena aiamaja, lehtla või saun , siis võtke meiega ühendust.
Leiame alati just Teile sobiva lahenduse.

Slider

Ettevõttest

OÜ Varola missiooniks on pakkuda oma klientidele väga kvaliteetseid aiamaju, saunu ja suvilaid, milles nad iga veedetud hetke naudiksid.

Visiooniks on võimaldada oma klientidel olla isikupärased. Kogu meie toodang on rätseptöö. Teeme valmis just sellise maja, millisest on klient unistanud. Piirideks on vaid klientide fantaasia.

OÜ Varola strateegilised eesmärgid on suunatud ettevõtte toodete kõrge kvaliteedi säilitamiseks ja tõstmiseks. Eesmärgiks on pakkuda oma oskusi veel pikkade aastate jooksul. Me hoolitseme oma toodete hea käekäigu eest ka pärast müüki. Aastatepikkune tagasiside klientidelt on võimaldanud meil leida üles toodete nõrgad kohad. Võime olla kindlad, et ettevõtte poolt toodetud majad kestavad õige paigalduse ja õigeaegse hoolduse korral aastakümneid.